Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej nr 2 im J.W.Jędrzejewicza w Płońsku.

      

      Dzień Dziecka, to dla dzieci jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. W tym roku 1 czerwca wypada w sobotę – w związku z tym w Szkole Podstawowej nr 2 im J.W.Jędrzejewicza w Płońsku, świętowanie Dnia Dziecka zaplanowano na piątek, 31 maja 2019r.

       Tego dnia na uczniów naszej szkoły czekało mnóstwo atrakcji! W śród nich wymienić należy m.in. występy utalentowanych uczniów i nauczycieli naszej szkoły, konkurencje sportowe i zręcznościowe, malowanie twarzy, malowanie obrazów na folii, loterie, kartonowe budowle, wystawy tematyczne, stoiska ze zdrową żywnością, lody czy degustacja soków.

Oto foto-relacja przygotowana przez p.Magdalenę Machnacką:

Not.:M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates