Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego!

Witaj szkoło!

Pierwszego września 2014r. rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2014/2015! Uroczystość była podzielona na dwie części: pierwsza dla klas młodszych, druga dla starszych.

IMG_0452IMG_0436

Tą miłą i podniosłą uroczystość poprowadziła nowa pani Dyrektor naszej szkoły – mgr Bożena Weronika Dzitowska. Stanowiska wicedyrektorów nadal piastować będą: pani mgr Anna Gębarowska, pani mgr Joanna Ostrowska oraz pani mgr Marianna Kozłowska.

IMG_0446

W bieżącym roku szkolnym naukę w SP 2 będzie pobierało 1163 uczniów: 105 w klasie „0”, 217 w klasach pierwszych (w tym 62 sześciolatków), 8193 uczniów w klasach drugich, 180 w klasach trzecich, 152 w klasach czwartych, 164 w klasach piątych i 155 w klasach szóstych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na uroczystości oczywiście nie zabrakło serdecznego podziękowania dla ustępującej dyrektor pani Marii Katarzyny Tarasiuk-Wasilewskiej.

Kilka ciepłych słów powiedział do nas również Burmistrz Miasta Płońska – pan Andrzej Pietrasik.

IMG_0447

Swojego pasterskiego błogosławieństwa na Nowy Rok Szkolny udzielił wszystkim ksiądz Dziekan Zbigniew Sajewski.

Na zakończenie uroczystości, pani dyrektor życzyła nam wszystkim bezpiecznego i dobrego roku szkolnego, upływającego w atmosferze współpracy, zrozumienia i aktywności.