Apel szkolny „Otoczmy opieką klasy czwarte”

Zadbajmy o bezpieczeństwo
i przyjazny klimat w naszej szkole

        Dnia 10 września 2014 roku pani dyrektor Bożena Dzitowska i pedagog szkolny pani Grażyna Mioduszewska, zorganizowały apel dla uczniów klas piątych i szóstych. Pani dyrektor i pani pedagog zwróciły się z prośbą do starszych uczniów o to, żeby życzliwie przyjęli na szkolnych korytarzach młodszych kolegów z klas czwartych, którzy w klasach I-III uczyli się w innej części szkoły. Przypomniano zebranym uczniom o zasadach bezpieczeństwa, których powinni wszyscy przestrzegać na terenie szkoły i poza nią. Motywowano również uczniów do budowani prawidłowych relacji koleżeńskich. Ponadto, przypomniano także uczniom do kogo mogą zwracać się o pomoc w szkole jeśli znajdą się w trudnych sytuacjach z którymi sami sobie nie poradzą. Wszystkim uczniom życzono jak najlepszych wyników w nauce i dobrego samopoczucia w niedawno rozpoczętym roku szkolnym 2014/2015.

Notatkę sporządziła p. Grażyna Mioduszewska.

IMG_0498  IMG_0500 IMG_0499IMG_0505

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates