Dyrekcja szkoły:
Bożena Weronika Dzitowska – dyrektor szkoły,
Ostrowska Joanna – wicedyrektor szkoły,
Kozłowska Marianna – wicedyrektor szkoły.
Pedagog szkolny:
Mioduszewska Grażyna
Psycholog szkolny:
Długoszewska Ewa.
Nauczyciele:
Język polski:
Dzitowska Bożena, Kończalska Małgorzata, Chełmicka Marzanna, Ostrowska Joanna, Rachobińska Joanna, Zarodkiewicz Teresa, Małgorzata Stępkowska-Olewnik, Brzostek Anna.
Matematyka:
Andrychowska Ewa, Dadańska Magdalena, Jakóbiak-Olkowska Joanna, Jakubowska Renata, Kwiatek Honorata, Szpojankowska Anna.
Fizyka:
Anna Szpojankowska
Języki obce:
język angielski: Bartczak Dorota, Cetlińska Małgorzata, Gwóźdź Kamil, Aftyka Katarzyna, Mikitiuk Szymon, Parzuchowska Magdalena, Tyska Monika, Czeremański Rafał.
język rosyjski: Milewska Iwona, Chylińska Alina.
język francuski: Kwiatkowska Alicja
język niemiecki: Sokólska Ewa, Sosnowska Edyta.
Przyroda:
Jabłońska Agnieszka, Imbirska Magdalena, Prokopczyk Elżbieta, Tobolska Renata.
Biologia:
Prokopczyk Elżbieta, Jabłońska Agnieszka, Imbirska Magdalena, Tobolska Renata.
Chemia:
Jędrzejewska Teresa, Jabłońska Agnieszka
Geografia:
Tobolska Renata
Historia:
Barański Arkadiusz, Szczepek Danuta.
Wiedza o społeczeństwie:
Szczepek Danuta.
Muzyka:
Zacieski Łukasz.
Plastyka:
Litewka Beata.
Technika:
Brudzyńska Iwona, Tobolska Renata.
Zajęcia komputerowe:
Brudzyńska Iwona, Markowska Anna, Dadańska Magdalena, Kwiatek Honorata, Jakóbiak – Olkowska Joanna, Rutkowski Piotr.
Wychowanie fizyczne:
Bogucki Marcin, Bukmakowski Mariusz, Chełmicki Zbigniew, Kaczor Bartosz, Kowalski Dariusz, Kwiecień Robert, Popowska-Szurmak Iwona, Ciosek Izabela, Rutkowski Piotr, Żołądek Sylwia, Zaborowska Karolina.
Wychowanie do życia w rodzinie:
Prokopczyk Elżbieta, Jakubowska Renata.
Doradztwo zawodowe:
Mioduszewska Grażyna.
Edukacja dla bezpieczeństwa:
Fijałkowska Anna
Religia:
Dymkowska Małgorzata, Jędruszczak Joanna, ks. Robert Kępczyński, ks. Wojciech Ciemerych, ks. Dąbrowski Radosław.
Edukacja wczesnoszkolna:
Bartłomiejczyk Ewa, Gerkowska Małgorzata, Klimiuk Elwira, Kontraktewicz – Rączkowska Katarzyna, Kozłowska Marianna, Kwiecień Wanda, Łazarska Krystyna, Łukaszewska Iwona, Malińska Larysa, Sobecka Anna, Szymborska Małgorzata, Wiśniewska Aleksandra, Wrzesińska Beata.
Nauczyciel wspomagający:
Maciątek Ewa, Sokólska Ewa, Angelika Paruszewska -Duklanowska, Joanna Dembicka, Machnacka Magdalena, Bogdańska Lidia, Biernat Agnieszka, Wyrczyńska Magdalena, Sosnowska Edyta, Supińska Eliza, Olejniczak Marta, Pietruszewska Katarzyna, Jeziak Iwona, Dłużniewska – Woźnicka Anna Maria.
Logoterapia:
Michalska Justyna.
Terapia Integracjii Sensorycznej:
Żołądek Sylwia, Popowska – Szurmak Iwona.
Nauczyciel przygotowania przedszkolnego:
Kasprzykowska Renata.
Biblioteka:
Morawska Małgorzata, Milewska Iwona.
Świetlica:
Żochowska Joanna, Godlewska-Sobótka Karina.
Administracja i obsługa:
Sekretarz szkoły: Łazarska Beata, Bujakowska Katarzyna.
Kierownik gospodarczy: Sulikowska Zofia.
Intendent: Raczkowska Katarzyna.
Specjaliata d/s BHP: Racinowski Dariusz
Pracownicy kuchni:
Potrzuska Krystyna, Muchowska Bogumiła, Raczkowska Katarzyna, Rusiecka Zofia.
Sprzątaczki:
Gers Katarzyna, Gozdan Małgorzata, Kocińska Anna, Kuczałek Helena, Kunisiewicz Mariola, Rutkowska Anna, Urbańska Dorota, Felczak Wioleta, Drwęcka Edyta.
Woźni:
Szymański Jacek, Piotrowski Robert.