ROK SZKOLNY 2018/2019
GIMNASTYKA KOREKCYJNA
p. Iwona Popowska – Szurmak
czwartek:
13.40 – 14.25 klasa 4d sala K
TERAPIA INTEGRACJI SENSORYCZNEJ
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
||||||||||
GODZ |
KL |
N |
GODZ |
KL |
N |
GODZ |
KL |
N |
GODZ |
KL |
N |
GODZ |
KL |
N |
|
|
|||||||||||||
10.40 – 11.25 | 3a | SŻ | 10.40-11.25 | 2d | SŻ | |||||||||
11.40-12.25 | 3c | SŻ | 11.40-12.25 | 2a | SŻ | 11.40-12.25 | 2d | SŻ | ||||||
12.40-13.25 | 3a | SŻ | 12.40-13.25 | 2a | SŻ | |||||||||
13.40-14.25 | 4a | SŻ | 13.40-14.25 | 2d
4e |
SŻ
IP |
|||||||||
14.30 – 15.15 | 4b | SŻ | 14.30.15.15 | 4a | SŻ | |||||||||
15.20-16.05 | 4d | SŻ |
Wszystkie zajęcia terapii integracji sensorycznej odbywają się w sali K
IS – Iwona Popowska – Szurmak, SŻ – Sylwia Żołądek
TERAPIA PEDAGOGICZNA
rok szkolny 2018/2019
NAZWA GRUPY |
KLASA |
TERMIN |
NAUCZYCIEL |
SALA |
TP1 |
2b, 2d |
piątek 11.40 |
Wanda Kwiecień |
A3 |
TP2 |
3b |
wtorek 10.40 |
Wanda Kwiecień |
C9 |
TP3 |
3c |
Środa 16.10 |
Wanda Kwiecień |
B6 |
TP4 |
3a |
czwartek 16.10 |
Wanda Kwiecień |
B6 |
TP5 |
4b, 4e |
poniedziałek 8.00 |
Wanda Kwiecień |
B7 |
TP6 |
6a, 6c |
czwartek 8.55 |
Krystyna Łazarska |
B12 |
TP7 |
5j, 6f, 6g |
wtorek 16.10 |
Krystyna Łazarska |
B4 |
TP8 |
5f, 5g |
wtorek 10.40 |
Krystyna Łazarska |
C10 |
TP9 |
Va |
czwartek 12.40 |
Krystyna Łazarska |
A3 |
TP10 |
klasy I |
poniedziałek 16.10 |
Krystyna Łazarska |
B4 |
Zajęcia socjoterapeutyczne
rok szkolny 2018/2019
Nr grupy |
Klasy |
Nauczyciel prowadzący |
Termin |
S1 |
8c,8d,8e | Ewa Maciątek |
wtorek 15.20 sala A2 |
S2 |
klasy I – III | Ewa Maciątek |
czwartek 13.40 sala A3 |
S3 |
4b, 4c, 4d, 5i | Agnieszka Jabłońska |
środa 13.40 sala A1 |
S4 |
6a, 6c, 6f, 5j | Agnieszka Jabłońska |
wtorek 14.30 sala C3 |
S5 |
6d, 6e, 6g, 7e | Agnieszka Jabłońska |
wtorek 15.20 sala C3 |
LOGOTERAPIA
Nazwa grupy |
Nauczyciel |
Klasa |
Termin |
L1 |
Michalska Justyna |
1a, 1d |
Piątek, 10.40 sala D3 |
L2 |
Michalska Justyna |
4a, 4c |
Poniedziałek, 13.40 sala D3 |
L3 |
Michalska Justyna |
0 |
Poniedziałek 12.40 sala D3 |
L4 |
Michalska Justyna |
0 |
CZWARTEK 12.40 sala D3 |
L5 |
Michalska Justyna |
1b, 1c |
wtorek 11.40 sala D3 |
L6 |
Michalska Justyna |
2a, 3a |
środa 11.40 sala D3 |
L7 |
Michalska Justyna |
1a, 3c |
środa 10.40 sala D3 |
L8 |
Michalska Justyna |
4e |
wtorek 12.40 sala D3 |
L9 |
Michalska Justyna |
2b, 2c, 2d |
poniedziałek 11.40 sala D3 |
L10 |
Michalska Justyna |
3b |
poniedziałek 16.10 sala D3 |
L11 |
Michalska Justyna |
4b |
wtorek 8.55 sala D3 |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne
rok szkolny 2018/2019
Nr |
Klasa |
Nauczyciel prowadzący |
Termin |
ZKK1 |
5j, 5i |
Beata Wrzesińska |
Czwartek 15.20 sala B8 |
ZKK2 |
3a, 3c |
Beata Wrzesińska |
Czwartek 16.05 sala B8 |
ZKK3 |
2a, 2b |
Beata Wrzesińska |
Środa 12.40 sala A3 |
ZKK4 |
4b, 4c, 4d |
Aleksandra Wiśniewska |
Wtorek 16.10 sala B2 |
ZKK5 |
1b, 1c |
Aleksandra Wiśniewska |
Piątek 11.40 sala A4 |
ZKK6 |
2c, 3b |
Aleksandra Wiśniewska |
Środa 12.40 sala D1 |
ZKK7 |
4a, 4e |
Iwona Łukaszewska |
Wtorek 12.40 sala A4 |
ZKK8 |
5f, 5g |
Iwona Łukaszewska |
Wtorek 14.30 sala C9 |
ZKK9 |
1a, 1d |
Iwona Łukaszewska |
Środa 16.10 sala B4 |
ZKK10 |
2d |
Iwona Łukaszewska |
Wtorek 13.40 sala C9 |