5a- kiermasz z okazji Tygodnia Języków Obcych

Dnia 23 marca, klasa 5a zorganizowała kiermasz z okazji ‚Tygodnia Języków Obcych’. Na stołach królowały różnego rodzaju smakołyki oraz pamiątkowe, symboliczne gadżety różnorodnego asortymentu. Znalazło się również stoisko z loterią i szczęśliwymi losami. W trakcie kiermaszu aż huczało od tłumów uczniów zainteresowanych oferowanym łakociom i atrakcjom. Największą popularnością cieszyły się babeczki amerykańskie, ciasteczka francuskie, babeczki dyniowe, truskawki oblane przepyszną czekoladą oraz prawdziwe pierniczki. A wszystko to wykonane własnoręcznie oraz upieczone domowymi sposobami przez uczennice klasy 5a – tym bardziej było przepyszne. Wszystko było tak kuszące, że nie sposób było się oprzeć. Mmmm…….., mniam, mniam – yummy!, yummy!
Nasze stoiska odwiedziła również Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele.
Było fantastycznie! It was amazing!
Do smacznego zobaczenia.
IMG_0328[1] IMG_0329[1] IMG_0331[1] IMG_0332[1] IMG_0333[1] IMG_0317[1] IMG_0320[1] IMG_0324[1] IMG_0327[1]

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates