Warto uczyć się języków obcych!

Apel szkolny dla klas 4-6

      W dniu 7 maja 2015r. W naszej szkole odbył się apel dla klas 4-6, poświęcony motywacji do poznawania języków obcych oraz korzyściom płynącym z ich nauki.

 

 

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

 

         Uczniowie klas 6B i 6F pod kierunkiem pań Moniki Zabłockiej i Mileny Czekalskiej, przedstawili scenki rodzajowe i śpiewali znane piosenki w języku angielskim. Celem naszego spotkania było ukazanie różnorodności językowo- kulturowej naszego kontynentu oraz wspieranie nauki języka angielskiego w szkole. W programie artystycznym pt. „Warto uczyć się języków obcych” pokazano, jak trudno jest podróżować po świecie i nawiązywać nowe znajomości za granicą, nie znając języka. Uczniowie naszej szkoły uświadomili sobie, że znajomość języków obcych daje szansę lepszej pracy i szerszych perspektyw na przyszłość.

FOTO:M.Morawska

FOTO:M.Morawska

 

 

 

Foto.: M.Morawska

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Foto.: M.Morawska

 

        Program artystyczny wzbudził duże zainteresowanie. Dzieci zdały sobie sprawę z tego, że muszą być otwarte na naukę języków obcych, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich sytuacjach ta umiejętność się przyda.

Not.: Milena Czekalska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates