Występ uczniów SP2 w Płońsku na XII FESTYNIE RODZIN

        W słoneczną i gorącą niedzielę, 19 czerwca 2016r. tradycyjnie, nasi uczniowie wzięli udział występach artystycznych na XII Festynie Rodzin, zorganizowanym przez Parafię Św. M.M.Kolbe w Płońsku. Zespół Wokalny wraz uczniami ze Szkolnego Koła Bibliotecznego (pod kierunkiem p.M.Morawskiej) – zaprezentował program słowno-muzyczny, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki rodzinnej. Występ uczniów spotkał się z niezwykle miłym przyjęciem festynowej publiczności.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Kilkugodzinne występy dzieci i młodzieży z różnych szkół i organizacji z terenu Płońska, uświetnił koncert Tadeusza Woźniaka z zespołem.

20160619_201129

     Po koncercie, odbyło się losowanie głównych nagród loterii fantowej, która była czynna podczas festynu (m.in. wczasy dla całej rodziny, rowery i inne). Wręczenia nagród dokonali zaproszeni goście.

20160619_205808 20160619_210436 20160619_210505

    Dochód z festynu został przeznaczamy na dofinansowanie kolonii dla dzieci i młodzieży. Festyn zakończył się Apelem Jasnogórskim i błogosławieństwem ks.Dziekana Zbigniewa Sajewskiego.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates