Apel wielkanocny dla klas 1-3

IDĄ ŚWIĘTA!”

SAMSUNG CSC

      W środę 23 marca 2016r., ostatniego dnia przed świątecznymi feriami, klasy młodsze uczestniczyły w ŚWIĄTECZNO – WIELKANOCNYM apelu szkolnym, przygotowanym przez uczniów klas: 2i oraz 2j, pod kierunkiem wychowawczyń: p.J.Cieplak i p.K.Łazarskiej. Apel przybliżył uczniom istotę i znaczenie Świąt Wielkanocnych, a także zwyczaje związane z nadchodzącymi świętami. W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich piękne, wielkanocno-wiosenne piosenki.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      Apel został przedstawiony dwukrotnie: dla I i II zmiany. Na zakończenie każdej emisji panie w-ce dyrektor złożyły uczniom piękne wielkanocne życzenia.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not./Foto: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates