Tydzień bibliotek szkolnych 8-15 maja 2018

008-01…w tym roku pod hasłem

Do-Wolność czytania”

indeks

W dniach 8-15 maja 2018 obchodziliśmy Tydzień bibliotek szkolnych, a 8 maja – w Dzień Bibliotekarza I Bibliotek. Z tej okazji we wtorek, 8 maja naszą szkolną bibliotekę odwiedziły dzieci ze świetlicy szkolnej pod opieką pani Kariny Godlewskiej – Sobótka. Uczniowie zrobili ogromną niespodziankę paniom pracującym w bibliotece, wręczając im samodzielnie wykonane piękne bukiety kwiatów.

SAMSUNG CSC

Tego samego dnia nasze panie bibliotekarki uczestniczyły w spotkaniu sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Płońsku.

W czwartek 10 maja 2018r. natomiast,  uczniowie klasy „0” pod opieką wychowawczyni – p. Renaty Kasprzykowskiej – odwiedzili naszą szkolną bibliotekę.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Podczas pierwszego spotkania dzieci wysłuchały bajki terapeutycznej pod tytułem „Bajka o samochodziku”, której autorem jest Agnieszka Galica oraz zapoznały się z naszym szkolnym księgozbiorem.

Nauczyciele biblioteki szkolnej