„Po Polsce z wiatrem wędrowanie”

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

– dla klas młodszych

W dniu 10 listopada 2015r. klasa 3g przygotowała apel pt. „Po Polsce  z wiatrem wędrowanie” dla uczniów klas 0-3.
Natchnieniem dla występujących było Narodowe Święto Niepodległości, którego historyczny zarys jest bardzo trudnym tematem dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Klasa 3g „spojrzała” na Polskę jako kraj wspaniałych podróży i ciekawych miejsc do zwiedzenia.  Szlakiem płynącej Wisły zagościliśmy w górach, na Śląsku, w Krakowie, Warszawie, Toruniu i nad Morzem Bałtyckim. Tańce regionalne i piosenki o Polsce pozwoliły  małym słuchaczom spojrzeć na historię naszego kraju troszeczkę z innej strony.

SAMSUNG CSC        SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Opracowanie : Magdalena SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCImbirska