Prace budowlano-remontowe na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im J.W.Jędrzejewicza w Płońsku

       W roku szkolnym 2018/2019 na całym terenie naszej szkoły, prowadzone są poważne prace remontowo-budowlane. W okresie od jesieni do wiosny na placu przyszkolnym, zostało wybudowane nowe boisko szkolne.

Grudzień 2018:

Marzec 2019:

Maj 2019:

       W trakcie prac budowlanych na terenie boiska – odkryto ciekawe znalezisko – pracownicy wykopali butelkę z umieszczoną w niej kartką okolicznościową, upamiętniającą zadrzewienie placu szkolnego z okazji 40 rocznicy powstania Ligi Ochrony Przyrody. Kartkę napisała klasa 7a – 51 lat temu! Niezwykła pamiątka trafiła do kroniki szkolnej.

     Prace remontowe prowadzone są również na terenie budynku szkoły, sukcesywnie we wszystkich jej pomieszczeniach – m.inn. wymieniana jest cała instalacja elektryczna, a także centralne ogrzewanie. Stopniowo wymieniane są również meble oraz montowane nowoczesne oświetlenie i urządzenia multimedialne.

    Ku radości uczniów i nauczycieli – nasza szkoła pięknieje więc z każdym dniem!

Not./Fot.:Małgorzata Irena Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates