PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2015

         5 marca 2015 kolejny raz odbył się uroczysty apel „PASOWANIE NA CZYTELNIKA” zorganizowany przez naszą szkolną bibliotekę”.

SAMSUNG CSC

W tym dniu, za sprawą inscenizacji „W krainie bajek” w wykonaniu klasy III a pod opieką p. Grażyny Gołaszewskiej, spotkali się główni bohaterowie bajek – Calineczka, Kopciuszek, Czerwony Kapturek i wiele wiele innych niezwykłych postaci.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Uczniowie nie tylko obejrzeli przedstawienie ale również włączyli się w inscenizację poprzez odgadywanie każdej postaci z bajki.

SAMSUNG CSC

Ale zanim pojawili się na scenie bajkowi bohaterowie, uczniowie klas pierwszych zaprezentowali barwne transparenty i hasła przedstawiające każdą klasę.

SAMSUNG CSC

Po obejrzeniu inscenizacji, uczniowie klas pierwszych przystąpili do Pasowania na Czytelnika. Pod czujnym okiem p. Dyrektor Bożeny Weroniki Dzitowskiej oraz p. Katarzyny Mikołajewskiej z Wydziału Polityki Społecznej, ponad dwustu uczniów złożyło przysięgę „Dobrego czytelnika”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Z rąk p. Dyrektor oraz p. Katarzyny Mikołajewskiej dzieci otrzymały zakładki do książek i Dyplomy Pasowania na Czytelnika.

SAMSUNG CSC

Ale to nie był koniec uroczystości. Podopieczne z zespołu wokalnego p. Łukasza Zacieskiego zaśpiewały piosenkę zachęcającą do czytania pt. „Czytaj wiele”.

SAMSUNG CSC

Dużą niespodzianką był kolejny występ szkolnego zespołu tanecznego „Kropeczki”, prowadzonego pod czujnym okiem p. Moniki Szczytniewskiej.

SAMSUNG CSC

Uroczystość przygotowała i prowadziła p. Karina Godlewska – Sobótka.

Not.: K. Godlewska – Sobótka.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates