Występ, wycieczka, śniadanie – pracowicie w zerówce

W 5.06.2018 r. w zerówce odbył się występ dla rodziców. Uczniowie przebrani za postaci bajkowe zaprezentowały się recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc. Po występie rodzicom zostały wręczone laurki. W nagrodę za piękny występ rodzice przygotowali swoim małym artystom słodki poczęstunek.

W piątek 8.06.2018 r. uczniowie oddziału przedszkolnego pojechali na wycieczkę. Pierwszym etapem była wizyta w teatrze w Płocku i obejrzenie spektaklu pt. „Pchła Szachrajka”. Drugim etapem była wspaniała zabawa w Centrum Zabaw „Happy Park” w Stróżewku.

Uczniowie bardzo chętnie przygotowują swoje własne kanapki. Dowodem tego był udział w Międzynarodowym Dniu Zdrowego Śniadania w listopadzie ubiegłego roku. W związku z tym ponownie mogli zrobić swoje własne z produktów, które lubią najbardziej.

Renata Kasprzykowska