Dzień Edukacji Narodowej 2017

      W piątek, 13 października 2017 r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, który przypada na 14 października. Oprócz serdecznych podziękowań dla nauczycieli, uczniowie – przygotowali również piękną część artystyczną.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

         Pod kierunkiem nauczycieli – opiekunów Samorządu Uczniowskiego, dzieci zainscenizowały skecze, które w humorystyczny sposób ukazały sytuacje szkolne. Scenki, poprzeplatane piosenkami i występami zespołu tanecznego p. I.Ciosek, sprawiły wszystkim, a szczególnie nauczycielom – wiele radości.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

       Po występie uczniów, głos zabrała pani dyr Bożena Dzitowska, gratulując uczniom udanego występu.

SAMSUNG CSC

      Na zakończenie opiekunowie Samorządu Uczniowskiego podsumowali konkurs na najładniejszą kartkę z okazji Dnia Nauczyciela, a pani dyrektor wręczyła laureatom nagrody.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

       Tradycyjnie już, obchody Dnia Edukacji Narodowej są również okazją do wyróżnienia pracy niektórych nauczycieli. Z tej właśnie okazji, 12 października 2017r. w sali Kina odbyła się uroczysta gala, na której zostały wręczone Nagrody Burmistrza oraz Nagrody Dyrektora, dla nauczycieli szkół i przedszkoli z terenu naszego miasta, którzy wyróżniali się swoją pracą w roku szkolnym 2016/2017. Galę zaszczyciło swoją obecnością wielu znamienitych gości.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

     Co roku Burmistrz Miasta przyznaje nagrody dyrektorom szkół i przedszkoli, wyróżniającym się w swojej pracy. Wśród nagrodzonych dyrektorów znalazła się również nasza pani dyrektor – Bożena Dzitowska.

SAMSUNG CSC

Nagrodę Burmistrza otrzymali również niektórzy nauczyciele z naszej szkoły. Są to:

v-ce dyr Marianna Kozłowska, v-ce dyr Joanna Ostrowska, Magdalena Parzuchowska i Magdalena Wyrczyńska.

SAMSUNG CSC

      Nagrodę Dyrektora za pracę w ubiegłym roku szkolnym w naszej szkole, otrzymali natomiast następujący nauczyciele:
Ewa Andrychowska, Arkadiusz Barański, Dorota Bartczak, Ewa Bartłomiejczyk, Lidia Bogdańska, Iwona Brudzyńska, Małgorzata Cetlińska, Marzanna Chełmicka, Izabela Ciosek, Angelika Duklanowska, Anna Gębarowska, Agnieszka Jabłońska, Joanna Jakóbiak-Olkowska, Wioletta Jakubowska, Dariusz Kowalski, Beata Litewka,Magdalena Machnacka, Grażyna Mioduszewska, Iwona Milewska, Małgorzata Morawska, Elżbieta Prokopczyk, Ilona Rutkowska, Anna Sobecka, Ewa Sokólska, Danuta Szczepek, Joanna Żochowska oraz Łukasza Zacieski.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

SAMSUNG CSC

     Zwieńczeniem uroczystości był koncert „Jazz z fonoteki mojej mamy” Edyty Szewczyk, dziennikarki Katolickiego Radia Diecezji Płockiej, laureatki „Szansy na sukces”.

SAMSUNG CSC

Not./Fot.: Małgorzata Irena Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates