Zabawy Karnawałowe ‚2017!

Jak to zwykle w karnawale, na przełomie stycznia i lutego uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. J.W. Jędrzejewicza w Płońsku
– bawili się na zabawach karnawałowych!

     We wtorek 31 stycznia, karnawałowo bawiły się klasy młodsze, natomiast w środę 1 lutego – klasy starsze. Jak na karnawał przystało, wiele osób przyszło na zabawę w bardzo ciekawych, często samodzielnie zaprojektowanych strojach.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Od strony muzycznej, zabawę prowadził i odpowiedni repertuar muzyczny dobrał – nasz DJ – p.Łukasz Zacieski!

SAMSUNG CSC

Wszyscy uczniowie, pod troskliwym okiem swoich nauczycieli – bawili się wspaniale!

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Nie zabrakło również przepysznego, karnawałowego poczęstunku!

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      …Ale nasi uczniowie nie tylko potrafią się bawić! Chętnie pomagają również tym, którzy są w potrzebie. Podczas zabaw była prowadzona akcja charytatywna na leczenie chłopca z łamliwością kości – ucznia naszej szkoły, prowadzona wspólnie przez: Szkolne Koło PCK, Pedagoga i Samorząd Szkolny. W ramach akcji dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – składając dar serca, a także zakupić na specjalnym stoisku napoje oraz małe „co nieco”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Produkty przeznaczone do sprzedaży były darami rodziców uczniów naszej szkoły.

Not./Fot.: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates