2d i 2e- WARSZAWA NA SPORTOWO

19 maja klasy II d i II e odwiedziły Warszawę. Swoją podróż rozpoczęły od wizyty w Muzeum Sportu i Turystyki. Dzieci obejrzały ekspozycję, na której przedstawiono ponad 40 dyscyplin sportowych. Największa atrakcją okazały się oryginalne medale olimpijskie, kajak, którym Karol Wojtyła pływał po mazurskich jeziorach, strój Adama Małysza czy bolid Roberta Kubicy. Dzieci zapoznały się z historią igrzysk, symbolami olimpijskimi oraz najwybitniejszymi polskimi olimpijczykami. Podczas zajęć warsztatowych uczniowie, dzięki własnoręcznie wykonanym transparentom, wczuli się w rolę fanów sportowych . Po wizycie w Muzeum nadszedł czas na rozwijanie pasji sportowych w działaniu. Dzieci udały się do Centrum Zabaw „Kolorado”, gdzie w przyjaznym, kolorowym, pełnym atrakcji otoczeniu oddały się radosnej zabawie.

DSC_0349 DSC_0351 DSC_0342 DSC_0344 DSC_0348DSC_0352