Wiosenny ogródek

Nadchodzącą wiosnę poczuli już uczniowie grupy oddziału przedszkolnego. W związku z tym rozpoczęli zakładanie klasowego ogródka. Zasadzili w doniczkach cebulki kwiatów takich, jak szafirek, narcyz czy śnieżyczki. Założyli również hodowlę fasoli na gazie, żeby obserwować etapy wzrostu rośliny. Uczniowie przebywający w świetlicy również poczuli, że zmienia się pora roku i wspólnie z uczniami zerówki powiększyli klasowy ogródek dokładając kilka doniczek, w których posadzili cebulki takich kwiatków jak tulipan, narcyz i begonia. Do jednej z doniczek uczniowie umieścili cebulki dymki, żeby obserwować wzrost szczypiorku oraz fasolę, tym razem w doniczce z ziemią. Mali ogrodnicy bardzo chętnie pracowali przy tworzeniu ogródka.