W XIV Diecezjalnej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży

       W XIV Diecezjalnej Parafiadzie Dzieci i Młodzieży, zorganizowanej przez Parafialny Sportowy Uczniowski Klub „Maksymilian”, uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły biorąc udział w zorganizowanych w tym dniu rywalizacjach m. in. lekkoatletyce, siatkówce plażowej, rozgrywkach w piłkę nożną oraz konkursie muzycznym. No i jak zwykle przy takich okazjach … nie rywalizowaliśmy lecz dobrze się bawiliśmy. Nie oznacza to jednak, że na podium nie stanęliśmy ;). W piłce nożnej nasza szkoła nie miała sobie dzisiaj równych , wygrywając wszystkie mecze. I miejsce w kategorii 2007 i młodsi oraz I miejsce w kategorii 2004-2006. Nagrody zostały wręczone przez Wiceburmistrz Płońska – panią Teresę Kozerę.

     W ramach XIV Diecezjalnej Parafiady Dzieci i Młodzieży został zorganizowany również konkurs plastyczny na temat „100 lecie niepodległości”. Również w tym konkursie nasi uczniowie odebrali nagrody . W klasyfikacji generalnej nasza szkoła okazała się bezkonkurencyjna.

    Puchar za I miejsce w imieniu społeczności szkolnej odebrała Dyrektor szkoły – pani Bożena Dzitowska.

Gratulujemy!

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates