Zeróweczki lubią wycieczki

Trzy grupy oddziału przedszkolnego naszej szkoły wybrały się w piątek 10.02.2017 r. na wycieczkę. W planie wyjazdu było obejrzenie spektaklu pt. „Kot w butach” w Teatrze Dramatycznym w Płocku, po którym dzieci miały możliwość wejść na scenę, przywitać się z aktorami i zrobić sobie z nimi zdjęcie pamiątkowe. Po teatrze zaplanowana była zabawa w Centrum Zabaw Happy Park w Stróżewku, podczas której dzieci bawiły się skacząc, biegając, tańcząc, przeciągając linę, przechodząc pod liną, wspinając się oraz dla chętnych zaplanowane było malowanie twarzy. Dodatkową atrakcją było przechodzenie przez labirynt czy strzelanie z laserowych pistoletów. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone.

Renata Kasprzykowska