24 maja 2016r. w sali kina „Kalejdoskop” odbył się X – jubileuszowy finał międzyszkolnego konkursu „Moje Miasto Płońsk”.Program artystyczny przygotowany przez p. Marzenę Kunicką, p. Annę Gębarowską i p. Joannę Cieplak, przy oprawie muzycznej p. M. Gajewskiego i p. Ł. Zacieskiego zasługiwał na gromkie brawa, którymi publiczność nagradzała występujących. Laureaci konkursu w kategoriach- muzycznej, plastycznej, multimedialnej- Logo szkoły i Spot reklamowy oraz literackiej dali „popis” swoich umiejętności podczas koncertu.
Lista nagrodzonych w X edycji konkursu „ Moje miasto Płońsk”
Część literacka
1 MIEJSCE – Emilia Felczak kl.6c, opiekun Marzanna Masiak, SP2
1 MIEJSCE – Paweł Magnuszewski kl 6e, opiekun Małgorzata Kończalska , SP2
2 MIEJSCE – Weronika Raćkowska kl. 4c, SP2, opiekun Marzanna Masiak,
2 MIEJSCE Wojciech Andrzejczyk kl. 5c, opiekun Teresa Zarodkiewicz, SP2
3 MIEJSCE – . Aleksandra Tobolska kl. 5c, SP2, opiekun Teresa Zarodkiewicz,
3 MIEJSCE Bartosz Koperski kl6d, SP3, opiekun Alina Chaberska
Wyróżnienia
Julia Potwardowska kl. 6e, opiekun Małgorzata Kończalska, SP2
Aleksandra Ciulińska kl.6f, opiekun Ilona Rutkowska, SP2
Lena Olszewicz kl.6c, opiekun Marzanna Masiak, SP2,
Część muzyczna
I miejsce: Łucja Brzeska – 3f, SP2, opiekun M. Gerkowska
1 miejsce :Alicja Bronowska- 3F, SP2 , opiekun m. Imbirska,
1 miejsce: Alicja Jabłońska – kl. 3g, SP2, opiekun M. Imbirska
II miejsce: Gabriela Staniszewska – kl.1e , SP 3, opiekun A. Leszczyńska
II miejsce: Marta Sękowska – kl.2i , SP2, opiekun K. Łazarska
II miejsce: Natalia Baranowska – kl.3c, SP3, opiekun
III miejsca: Aleksandra Latała – kl.3a, SP2, opiekun M. Piątkowska
III miejsce Patrycja Lis – kl.3b, SP2, opiekun D. Idzikowska
III miejsce Krzysztof Szymborski – kl.3a , SP3, opiekun E. Nowakowska
Wyróżnienia:
Nikola Patyk – kl.2b , SP3, opiekun M. Stradomska
Bartosz Jankowski – kl.2f , SP2, opiekun W. Kwiecień
Blanka Bogucka– kl.2a , SP2, opiekun M. Wyrczyńska
Zofia Komosińska – kl. 2b, SP3, opiekun M. Stradomska
Kalina Głodek– kl.3a , SP2, opiekun M. Piątkowska
Izabela Kuskowska – kl.2a , SP3, opiekun A. Sybicka, J. Jabłońska
Barbara Mystkowska – kl.2c , SP3, opiekun B. Traczyńka
Maja Drożyńska– kl.2a , SP2, opiekun M. Wyrczyńska
Natalia Tarkowska– kl.3d , SP2, opiekun K. Kontraktewicz – Rączkowska
Kaja Gloch– kl.1b , SP2, opiekun B. Wrzesińska
Nikodem Chyczewski– kl.3g , SP2 M. Imbirska
CZĘŚĆ PLASTYCZNA
Zuzanna Sabalska – Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Świat Odkrywców, opiekun J. Miąsek
Paulina Pydyn – Przedszkole nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka, opiekun D. Kmieć
Oskar Kłoszewski – grupa 0d z SP3, opiekun M. Wodzyńska
Julia Stroiwąs – Przedszkole nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka, opiekun B. Fabrykiewicz
Wyróżnienia
Mateusz Wieczerzak – Przedszkole nr 1, opiekun W. Adamiak
Maciej Wieczerzak – Przedszkole nr 1, opiekun A. Pawlak
Emil Kwiatkowski – grupa 0b SP2, opiekun A. Brzezińska
Nikola Rosińska – grupa 0a SP3, opiekun I. Brudzikowska
Urszula Sienkiewicz – grupa 0b SP2, opiekun A. Brzezińska
Alicja Jatkowska – grupa 0b SP3, opiekun J. Nawrocka
Daria Czulińska – Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi, opiekun A. Janczarek
CZĘŚĆ MULTIMEDIALNA
SPOT REKLAMOWY
1 m-ce – Karolina Czarnecka 5d SP3, n-l zaj. komp. p. Anna Kacperska,
2 m-ce – Ewa Dychto 5d SP2, n-l zaj. komp. p. Iwona Brudzyńska,
3 m-ce – Kinga Przygódzka 5c SP2, n-l zaj. komp. p. Iwona Brudzyńska,
Wyróżnienia – Marcin Gutowski 6f, n-l zaj. komp. p. Anna Markowska
LOGO SZKOŁY
1 m-ce – Miłosz Śmigasiewicz 5c SP2, n-l zaj. komp: p. Iwona Brudzyńska,
2 m-ce – Burzyńska Amelia 6d SP2, n-l zaj. komp: p. Anna Markowska,
3 m-ce – Eryk Domański 5d SP3, n-l zaj. Komp: p. Anna Kacperska oraz Nikola Golas 6f SP2, n-l zaj. komp: Anna Markowska,
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom nagrodzonych, gościom, przedstawicielom władz samorządowych, organizatorom, sponsorom za uczestnictwo w koncercie. Gratulujemy wszystkim jeszcze raz.