„Co by było gdyby nie było pszczół?” – przedstawienie uczniów SP2

                     60-lecie istnienia Koła Pszczelarskiego w Płońsku

        Dnia 4 grudnia uczniowie klasy III a pod kierunkiem p. Anny Gębarowskiej i p. Magdaleny Wyrczyńskiej oraz grupa akrobatyczna przygotowana przez p. Izabelę Ciosek reprezentując Szkołę Podstawową nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza wystąpili w MCK z okazji 60-lecia istnienia Koła Pszczelarskiego w Płońsku z przedstawieniem pt. „Co by było gdyby nie było pszczół?”. Na program złożyły się: inscenizacja o walorach edukacyjnych uświetniona układami tanecznymi do utworów muzyki klasycznej: „Taniec z szablami”- A. Chaczaturian, „Walc kwiatów” P. Czajkowski, Taniec z dzwoneczkami. W program artystyczny został wpleciony pokaz akrobatyczny będący ilustracją tzw. pszczelej rójki. Dopełnieniem występu była animowana prezentacja multimedialna. Na uwagę zasługują również piękne stroje  oraz  dekoracja.

Występ artystyczny został nagrodzony gromkimi brawami ze strony publiczności.

_DSC0167 _DSC0170 _DSC0184 15310652_713176565502060_1775041925_n pszczzaja(1) pszczzaja

Not./Fot.: Magdalena Wyrczyńska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates