„KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ” w naszej bibliotece!

Zabierz książkę na ferie!

SAMSUNG CSC

W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego nasza biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór o nowości wydawnicze, zakupione w ramach Rządowego Programu „Książki naszych marzeń”, do którego przystąpiliśmy pod koniec ubiegłego roku szkolnego. Program ma na celu rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów.

SAMSUNG CSC

W ramach programu bibliotekarze z bud „A” przygotowali odpowiednią dokumentację i przeprowadzili konsultację z Miejską Biblioteką Publiczną w zakresie planowanego zakupu książek W wyniku tych konsultacji, zakupiliśmy dla obydwu budynków („A” i „B”) 153 książki – nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży – za ogólną kwotę 2250zł, które po opracowaniu zostały udostępnione uczniom. Książki te są szczególnie polecamy na zbliżające się ferie zimowe!

Bibliotekarze SP2 bud „A”