KLASA 5 D Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU INTEGRACYJNYM

21 grudnia 2015 roku klasa integracyjna 5 d wraz z wychowawcą R. Jakubowską oraz J. Siepiatowską udała się do Przedszkola Integracyjnego w ramach współpracy zawiązanej przed rokiem. W związku ze świętami Bożego Narodzenia uczniowie przygotowali jasełka – była Maria z dzieciątkiem, Józef, pasterze, aniołowie, trzej królowie i dzieci, które witały Jezusa słowem oraz śpiewając piękne, polskie kolędy.
Po występie piątoklasiści zaproponowali przedszkolakom wspólne wykonanie ozdób świątecznych (choinek, reniferów
i mikołaja orgiami). Panie z przedszkola przygotowały poczęstunek dla wszystkich, a na koniec wręczyły słodkie prezenty. Było bardzo miło i sympatycznie, jak zwykle zresztą, gdy odwiedzamy to przedszkole.

R.Jakubowska

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC