„Pastusiowe przedstawienie” – dla klas 0-3 i degustacja soku!

Promujemy zdrowy styl życia w naszej szkole!

Foto.: M.Morawska

We wtorek, 23 listopada 2015r., uczniowie klasy 2g i 2h zaprosili wszystkie klasy młodsze na interesujący i bardzo pouczający występ „Pastusiowe przedstawienie”, które z pewnością przekonało wszystkich widzów do tego, że należy dbać o zdrowie zębów! Występ, przygotowany pod kierunkiem: p.E.Bartłomiejczyk, p.W.Jakubowskiej oraz p.A.Duklanowskiej – spotkał się z dużą aprobatą zarówno uczniów jak i nauczycieli.

Foto.:M.Morawska

Po występie p. dyr M.Kozłowska zaprosiła widzów na degustację świeżo wyciśniętego soku z jabłek i marchwi – w ramach europejskiego programu „Warzywa i owoce w szkole”, w którym nasza szkoła uczestniczy od wielu już lat. Dzięki niemu, już nawet najmłodsi nasi uczniowie wiedzą jak ważne są warzywa i owoce w codziennej diecie człowieka z zdrowe odżywiania.

Foto.: M.Morawska

Za udział w tym programie nasza szkoła otrzymała nawet specjalny Certyfikat!

SAMSUNG CSC

Not.: M.Morawska (konsult.: M.Kozłowska)