Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej 14 X

14 października 2015r. w środę w naszej szkole uczciliśmy

czyli święto wszystkich pracowników i nauczycieli naszej szkoły.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski kl. IV- VI wraz z opiekunami Samorządu i innymi uczniami przygotowali przedstawienie w oparciu o książkę Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn”.

Scenariusz do naszego przedstawienia został napisany przez uczniów pod opieką pani J. Rachobińskiej.

Oprawę muzyczną zapewnił nam pan Ł. Zacieski wraz ze szkolnym chórem chłopców i dziewcząt z klas IV- VI.

W apelu wystapili uczniowie z klasy 5c:

Zuzia Sikorska, Kinga Przygódzka. Zuzia Koper,

oraz z 6a:

Wiktoria Kantorowska, Oskar Burdecki, Łukasz Szczepański Kacper Lipski i Patrycja Brylińska.

Bardzo dziękujemy za pomoc p. E. Konopce, D. Kaliszewskiej,M. Czekalskiej oraz Przedszkolu im. Jasia i Małgosi w Płonsku oraz Zespołowi Szkół Specjalnych w Jońcu, a także rodzicom uczniów zaangażowanych w tworzenie naszej dekoracji.

A. Powaga 😉

SAMSUNG CSC