Interaktywne Warsztaty Literackie

Spotkanie z autorem książek dla dzieci- Michałem Zawadką

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FOTO M. Masiak

      Dnia 13 maja 2015 roku klasy 5e i 6e wraz z wychowawcami p.M.Kończalską i p. M. Masiak uczestniczyły w Interaktywnych Warsztatach Literackich prowadzonych przez autora książek dla dzieci – Michała Zawadkę. Zorganizowała je Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Płońsku wraz z wydawnictwem Mind & Dream

     Michał Zawadka nie tylko pisze książki dla dzieci, ale jest również założycielem wydawnictwa Mind&Dream, mówcą – członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Międzynarodowego Klubu Mówców Toastmasters. Pracuje między innymi jako aktor, konferansjer, lektor i animator publiczności.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Foto M.Masiak

   

       Warsztaty zorganizowano pod nazwą „Społeczny Savoir Vivre, czyli jak nie nadepnąć światu na odcisk”. Podczas tych niecodziennych i budzących kreatywność uczniów zajęć, uczestnicy warsztatów odkryli efekt domina swoich codziennych decyzji, przewidywali przyszłość, liczyli czas i pieniądze ofiarowywane im każdego dnia, zastanawiali się, czy tolerancja smakuje jak krewetki oraz próbowali „zjeść” przyjaźń.

      Zdaniem uczestników warsztatów, dzięki takim spotkaniom uczymy się patrzeć na siebie z innej strony, widzimy jak najwięcej swoich zalet, staramy się zmieniać własne przyzwyczajenia i dostrzegamy, że aby być „kimś” w przyszłości, musimy jak najwięcej czasu poświęcać na realizację własnych pasji, zainteresowań i oczywiście na czytanie książek.

     Zajęcia były inspirujące i motywowały do wprowadzania w swoje życie zmian, uczyły, aby nie bać się nowości, które nas codziennie zaskakują. Pod koniec spotkania można było zakupić książki napisane przez Michała Zawadkę
i uzyskać pamiątkowy autograf.

Not.: M. Kończalska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates