4d z wizytą w przedszkolu integracyjnym

17 grudnia 2014r. nasza klasa integracyjna 4 d wraz z wychowawcą odwiedziła przedszkolaków z Przedszkola Integracyjnego w Płońsku. Przygotowaliśmy kilka kolęd i pastorałek (m.in. „Cicha noc”, „Gdy śliczna Panna”, „Lulajże Jezuniu”, Bosy pastuszek, Przybyli z nieba, Gore gwiazda, Znak pokoju), przy których obok podkładów muzycznych towarzyszyły nam skrzypce – to nasza koleżanka, uczennica Szkoły Muzycznej Ewa Dychto akompaniowała solistom. Talentem wokalnym pochwaliły się i zaśpiewały solo: Marta Antosik, Maja Brzezińska, Weronika Dębska, Julia Leszczyńska, Julia Kraśniewska, Zuzia Mysiewicz, Ewa Dychto. Przedszkolne maluszki w skupieniu wysłuchały naszego koncertu kolęd, po którym zaprosili nas do wspólnej zabawy i tworzenia kolorowych kart świątecznych. Później był słodki poczęstunek i prezenty (każdy z nas dostał kolorowy, ścieralny długopis i paczkę delicji). Było naprawdę sympatycznie i miło. Dostaliśmy zaproszenie na kolejne spotkanie, z którego na pewno skorzystamy.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC  SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates