Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

W piątek, 22 czerwca oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Jak co roku uroczystość odbyła się w dwóch częściach – dla klas młodszych o godz. 9-tej i dla klas starszych o godz. 11-tej. Oprócz całej społeczności szkolnej w uroczystości wzięli udział także zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Płońska- pan Andrzej Pietrasik, Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej – pani Grażyna Pietrzak, Proboszcz parafii św. Maksymiliana Kolbe ks. kanonik Zbigniew Sajewski, ks. Radosław Dąbrowski oraz Przewodniczący Rady Rodziców – pan Jarosław Chyliński.

Podczas części oficjalnej nagrodzeni zostali uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce. Nagrody odebrali również ci, którzy zajęli czołowe miejsca w różnego rodzaju konkursach i zawodach sportowych. Zostały również wręczone dyplomy dla rodziców szczególne zaangażowanych w życie naszej szkolnej placówki.

Obydwie części uroczystości zostały uświetnione pięknymi występami artystycznymi.

Dyrektor szkoły – pani Bożena Dzitowska życzyła wszystkim uczniom udanego wypoczynku, po którym będą mogli wrócić wszyscy w pełni sił do dalszej pracy.

Po zakończeniu uroczystości na sali gimnastycznej, uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami.

W dzień zakończenia Roku Szkolnego nie mogło zabraknąć również oficjalnych i bardzo zaszczytnych wpisów do Złotej Księgi. Wpisali się do niej uczniowie, którzy osiągnęli najwyższą średnią i wzorowe zachowanie.

Wszystkim uczniom życzymy szczęśliwych i ciekawych wakacji a pracownikom naszej szkoły udanego urlopu.