Kwesta PCK

WYPRAWKA DLA ŻAKA”

21 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Łącznie uzyskano kwotę 700,75 zł, z czego nasza szkoła, reprezentowana tym razem przez klasę 6c, zebrała 405,20 zł. Kwestującym sprzyjała nie tylko słoneczna aura, ale również optymizm i hojność ofiarodawców. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych przyborów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin.

DSC_1005

Uczestnicy zbiórki: uczniowie klasy 6c: Zuzanna Michalska, Anna Łukaszewska, Beata Bobińska, Zofia Sękowska, Paulina Szydłowska i Patryk Czajkowski. Opiekunowie: p. Iwona Milewska, p. Danuta Szczepek, p. Ewa Andrychowska oraz p. Renata Tobolska.

Notatkę opracowała: Zofia Sękowska kl. 6c.