Komunikat w sprawie egzaminu ósmoklasisty.

Szanowni Rodzice i Uczniowie klas ósmych naszej szkoły.

Dyrektor SP nr 2 w Płońsku informuje, że egzaminy ósmoklasisty odbędą się w szkole zgodnie z harmonogramem – 15, 16 i 17 kwietnia od godziny 9.00. Uczniów zapraszamy do szkoły na godzinę 8.15, jednocześnie informujemy, że nastąpiły zmiany przydziału uczniów do sal egzaminacyjnych. Konkretne informacje na ten temat przekażemy uczniom przez dziennik elektroniczny w piątek (12.04.19). I Listy z przydziałami do konkretnych sal egzaminacyjnych wywiesimy również 12.04.19 na tablicy informacyjnej przy wejściu do szkoły. Przypominamy o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości.

Wszystkim uczniom życzę powodzenia na egzaminie.

Z poważaniem B. Dzitowska.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates