Próbna ewakuacja w Szkole Podstawowej nr2, im. J.W.Jędrzejewicza w Płońsku

W środę, 27 września 2017r. o godz.11.00, w naszej szkole – została przeprowadzona próbna ewakuacja. Na sygnał alarmowy – trzech krótkich dzwonków – wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły pośpiesznie opuścili budynek i udali się na boisko szkolne.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Po przeliczeniu wszystkich osób i złożeniu meldunku przez nauczycieli poszczególnych klas, pani dyrektor Bożena Dzitowska wydała polecenie, aby wszyscy wrócili do swoich zajęć.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Akcja ćwiczeniowa została przeprowadzona bardzo sprawnie i prawidłowo, zgodnie w ustalonym wcześniej planem ewakuacji dla osób przebywających w poszczególnych salach lekcyjnych. Można powiedzieć, że wszyscy zadali egzamin ze znajomości zasad postępowania w sytuacji zagrożenia. Miłą niespodziankę w przeprowadzeniu akcji sprawiła mam również pogoda, gdyż po wielu dniach pochmurnych i deszczowych, znowu zaświeciło słońce.