Apel Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29.09.2017r. odbył się apel poświęcony organizacji pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018.

Uczniów powitała p.dyr Bożena Dzitowska, następnie prowadząca – p.Magdalena Wyrczyńska, przedstawiła społeczności szkolnej opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz zadania zawarte w Statucie Szkoły. Ogłosiła również nowe wybory do Parlamentu Uczniowskiego, które odbędą się w naszej szkole w poniedziałek, 9 października b.r.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Apel uświetnił wykład p. dr. Arkadiusza Barańskiego na temat idei tworzenia samorządów oraz zasad świadomych, demokratycznych wyborów.

SAMSUNG CSC

Na zakończenie przedstawiono dwóch kandydatów zabiegających o przewodniczenie Parlamentowi oraz zachęcono pozostałych do wzięcia udziału w kampanii wyborczej.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not.: M.Wyrczyńska,