„Maraton Fitness dla Martyny”

Uwaga, już w czwartek (22.06) w NASZEJ Szkole odbędzie się „Maraton Fitness dla Martyny” – zapewniamy, warto w nim uczestniczyć!
Zajęcia dla kobiet, mężczyzn i dzieci !
Nie musisz być na każdym treningu !
Nie musisz mieć idealnej formy !
Dla nas ważne jest to żebyś tego dnia Ty był/była z Nami!
Program treningów:
10.10 -10.35 ZUMBA, prowadząca – p. Izabela Ciosek
10.35 – 11.00 PILATES, prowadząca – p. Iwona Popowska – Szurmak
11.00 – 11.25 TURBO SPALANIE, prowadzący – p. Marcin Bogucki
11.25 – 11.50 TAI – CHI CHUAN, prowadzący – p. Robert Kwiecień
11.50 – 12.15 ĆWICZENIA NA MIĘŚNIE BRZUCHA, prowadzący – p. Dariusz Kowalski

Wspieramy Martynkę, a przy tym dbamy o swoje zdrowie i świetnie się bawimy. Zachęcajmy, zabierzmy, przyprowadźmy swoich znajomych. Może zmienimy ich życie ……, ale na pewno pomożemy zmienić życie Martynie !
Ciężka choroba może dotknąć każdego z nas, a wtedy tak wiele zależy od innych. Wierzymy w to, że dobro wraca, a prawdziwą miarą naszego człowieczeństwa jest to, ile potrafimy dać z siebie innym.
Czekamy na Was!
Oprócz fantastycznych zajęć będą inne atrakcje w sali luster, m.in.: sprzedaż koktajli, soków owocowych i zdrowe jedzonko ;).
Bilety na MARATON będą do odbioru u mnie od 19.06.2017r lub w dniu wejścia na Maraton Fitness. Minimalna cena biletu wynosi : dzieci 2-5 zł, dorośli 5-10 zł. Zebrane fundusze przeznaczamy na lek dla Martyny.

Pozdrawiam, Iza Ciosek.