SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ

Apel dla klas 1-3

W czwartek, 16 czerwca 2016r. klasy młodsze uczestniczyły w bardzo ciekawym i pouczającym apelu szkolnym, pod tytułem
„Spotkanie z książką”.

      Podczas apelu, widzowie mogli uświadomić sobie jak wiele dają człowiekowi książki, jak wiele jest ich rodzajów i jak należy o nie dbać.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

      Słowno-muzyczny występ dzieci doskonale uzupełniały kolorowe slajdy, które również wnosiły bardzo istotne i pouczające treści, np. „Zalety książek”:

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

      Uczestnicy widowiska z przyjemnością przypomnieli sobie kilka znanych i lubianych wierszy i piosenek, które w aranżacji młodych artystów, były bardzo interesujące.

 

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC      Nie zabrakło oczywiście gorącej zachęty do częstego odwiedzania naszej szkolnej biblioteki.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Wyjątkowo liczna i zdyscypilnowana widownia – była zachwycona.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      Apel został przygotowany przez uczniów klasy 3f, pod kierunkiem wychowawczyni – p.Małgorzaty Gerkowskiej oraz p.Joanny Dembickiej. Pani Dyrektor serdecznie podziękowała występującym za piękny występ, który z pewnością zachęcił widzów do częstszego odwiedzania naszej biblioteki szkolnej.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not./Foto.: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates