Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych

12295232_1486310648345035_2853617383547919537_n

  2 grudnia 2015, w baboszewskiej hali rozegrano Mistrzostwa Rejonu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych. Rywalizowały ze sobą cztery zespoły: SP Siemiątkowo, SP Stare Kosiny, SP Baboszewo oraz drużyna naszej szkoły (mistrz powiatu). Rozgrywki toczono w systemie „każdy z każdym”.
W pierwszym meczu pokonaliśmy SP Siemiątkowo 2-0, w drugim wygraliśmy 1-0 ze SP Stare Kosiny i na koniec zremisowaliśmy ze SP w Baboszewie 1-1, dzięki czemu zostaliśmy Mistrzami Rejonu w Halowej Piłce Nożnej . Szkoda jednak, że turniej kończy się na tym etapie, gdyż jesteśmy ciekawi jak poradziłaby sobie nasza szkoła na tle drużyn z całej Polski ?
Skład drużyny: górny rząd od lewe: opiekun Bartosz Kaczor, Tomasz Szewczak, Kacper Jakubowski, Filip Bańka, Piwoński Adam, Olaf Bałdyga, Oskar Konopczyńsk, Kacper Jarosławski od lewej od dołu: Jakub Czubak, Jakub Dziuk, Filip Kobos, Mikołaj Bołtuć, Igor Natkowski .

Not.:I.Brudzyńska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates