BEZPIECZNE WAKACJE!!!

Dwa dni przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelach na temat na temat bezpiecznych wakacji. Spotkanie dla klas 4-6 zostało poprzedzone wręczeniem nagród i dyplomów laureatom szkolnego konkursu ortograficznego.

Foto. M.Morawska

Następnie uczniowie obejrzeli prezentację p. Anny Markowskiej na temat bezpiecznego zachowania podczas wakacji, m. in. w: domu, lesie górach czy nad wodą.

Foto. M.Morawska

Klasy młodsze natomiast uczestniczyły w pięknej inscenizacji przygotowanej przez uczniów klasy 2e oraz p. dyr M. Kozłowską i p. M. Wyrczyńską. Słowno – muzyczna inscenizacja w miły i przystępny sposób przypomniała uczniom najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw.

Not. M.Morawska