Klasowe Wigilie

 

Jak co roku, nadszedł czas Bożego Narodzenia. zatem w każdej grupie oddziału przedszkolnego naszej szkoły odbywały się przygotowania i próby do występu. Po nich dzieci z zerówek zaprosiły swoich rodziców na wspólne wigilie klasowe, na których zaprezentowały montaże słowno-muzyczne, po których nastąpiły życzenia, dzielenie się opłatkiem oraz poczęstunki. Nie zabrakło także spotkań z Mikołajem, który wręczył małym artystom upominki. 

            Renata Kasprzykowska

Ewa Antoszkiewicz

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates