Nowa – stara świetlica

SAMSUNG CSC      SAMSUNG CSC

W świetlicy przy SP nr 2 w budynku A został przeprowadzony remont. Odnowiono i pomalowano na pastelowe kolory ściany, podłogę wyłożono nowymi, lśniącymi panelami i wyposażono obiekt w nowe meble. Stoliki i krzesełka dostosowano do wzrostu małych dzieci, bo z założenia świetlica jest przeznaczona dla uczniów klas I- IV. Dla tych, którzy wolą zabawę niż pracę, utworzono kącik zabaw. Na podłodze na końcu sali rozłożono kolorowy dywanik, na którym można bezpiecznie i wesoło spędzać czas. Świetlica zyskała też dwa komputery oraz nowe gry i zabawki. Jeśli ktoś chce się pouczyć, może skorzystać z pomieszczenia sąsiadującego z ogólną salą, które również odnowiono, ustawiono w nim stoliki i krzesła oraz zawieszono tablicę. W pomieszczeniu zawsze panuje ład i porządek, bo uczniowie swoje plecaki mogą zostawiać na półeczkach w specjalnie do tego przeznaczonej szafce.

SAMSUNG CSC   SAMSUNG CSC

Świetlica jest czysta, przytulna i przyjazna najmłodszym. Pod okiem opiekunów dzieci mogą bezpiecznie i pożytecznie oczekiwać na lekcje lub przyjście rodziców.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC