Spotkania z policją

Działalność wychowawcza szkoły jest przy współpracy z Policją. W roku szkolnym 2014/2015 zaplanowane są zajęcia w każdej z klas I – VI. W pierwszych dniach września odbył się cykl spotkań uczniów naszej szkoły z paniami policjantkami pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. Spotkania te w przyjazny sposób zwróciły dzieciom uwagę na możliwe zagrożenia i przeciwdziałanie im w drodze do, ze szkoły, jak i na jej terenie.

p3

 

W dniach 13 – 14 listopada i 17 listopada policjanci gościli na zajęciach profilaktycznych we wszystkich klasach VI. Przypomnieli zasady bezpieczeństwa, których powinni przestrzegać w szkole i poza nią. Uwrażliwili uczniów na zagrożenia na które narażone są w życiu codziennym i w internecie. Motywowali młodych ludzi do przestrzegania prawa oraz uświadomili im konsekwencje wynikające z jego przestrzegania. Uczniowie zadawali bardzo dużo pytań dotyczących pracy policji, na które nasi goście chętnie odpowiadali.

p4

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates