Nasi uczniowie na XV Parafialnym Festynie Rodzin

      W niedzielę, 9 czerwca 2019r. Już po raz piętnasty odbył się Parafialny Festyn Rodzin, zorganizowany przez parafię Św.M.M.Kolbe w Płońsku.

     Wśród wielu festynowych atrakcji, jak np. zajęcia plastyczne, pokazy Straży Pożarnej i Policji, warsztaty kuglarskie, dmuchane zamki, trampolina, różnotematyczne stoiska, loteria, gril czy ciasta – nie zabrakło bogatego i ciekawego programu artystycznego. Wzięli w nim udział także dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. J.W.Jędrzejewicza w Płońsku. Uczniowie ze Szkolnego Koła Bibliotecznego oraz zespół wokalny pod kierunkiem p.Małgorzaty Morawskiej w tym roku mieli zaszczyt rozpocząć część sceniczną Festynu. Reprezentanci naszej szkoły przygotowali program słowno-muzyczny o tematyce rodzinnej.

     Ponadto, na scenie wystąpiło wielu młodych artystów również z innych szkół oraz grup pozaszkolnych rozwijających talenty dzieci. Gwiazdą wieczoru był natomiast znany i lubiany zespół „Żuki”, który zaprezentował utwory z repertuaru zespołu The Beatles, Czesława Niemena oraz własnej płyty autorskiej.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates