Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w Bibliotece Szkoły Podstawowej im. J.W.Jędrzejewicza w Płońsku

W środę, 8 maja w całej Polsce bibliotekarze obchodzili Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Z tej okazji w naszej bibliotece szkolnej gościliśmy kierownika Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku – p.Renatą Grabowską, która przeprowadziła dla naszych najmłodszych czytelników bardzo ciekawe zajęcia biblioteczne, metodą teatrzyku KAMISHIBAI, na temat „Inny nie znaczy gorszy”. Temat zrealizowano w oparciu o bajkę „Brzydkie Kaczątko” .

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klasy „0” pod opieką p.Renaty Kasprzykowskiej, uczniowie ze świetlicy szkolnej pod opieką p.Kariny Godlewskiej, bibliotekarze: Iwona Milewska i Małgorzata Morawska oraz p.dyr. Bożena Dzitowska. Dzień Bibliotekarza i Bibliotek rozpoczął Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Not./Fot.: M.I.Morawska