Finał konkursu „Bóg-Honor-Ojczyzna”

     

   21 maja reprezentantki naszej szkoły: Natalia Pyrzyńska, Nikola Przybysz, Zuzanna Rapusta, Magdalena Filipecka i Julia Sybicka (z kl. 7c) po uroczystej Mszy św. w Kościele św. M.M. Kolbego w Płońsku zaprezentowały montaż słowno – muzyczny podczas finału Konkursu „Bóg-Honor-Ojczyzna” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 im. Papieża Jana Pawła II.

     W tym roku tematem przewodnim były słowa Ojca Świętego: „Budujcie i umacniajcie na polskiej ziemi cywilizację miłości”. Grupa, przygotowana przez p. Marzannę Chełmicką i p. Lukasza Zacieskiego, zajęła II miejsce, a w swoim występie odwołała się do postaw promujących miłość i szacunek do drugiego człowieka, dbałość o jego potrzeby oraz współodpowiedzialność za innych.

     W świecie, w którym codziennie wiele się dzieje dobrego i złego, trzeba umieć znaleźć czas na miłość, pracę, myślenie, zabawę, modlitwę, przyjaciół, marzenia, śmiech…, by żyć w pełni i być szczęśliwym, bo człowiek szczęśliwy skuteczniej potrafi umacniać „cywilizację miłości”.

Not.:Marzanna Chełmicka

Fot.: za Facebook SP4 w Płońsku

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates