Nasze ucznnice na POWIATOWYCH KONKURSACH W JĘZYKU OBCYM – NACPOLSK 2019

      W piątek, 29 marca 2019 w Szkole Podstawowej w Nacpolsku zostały przeprowadzone dwa Powiatowe Konkursy: PISEMNY POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO oraz XVI- ty POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ – NACPOLSK 2019.

W obydwu brały udział również uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku
i odniosły tam duży sukces!

    Pierwszy z konkursów VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO odbył się już o godzinie 9-tej. Wzięło w nim udział 7 szkół podstawowych. Ogółem, do konkursu przystąpiło 27 uczniów. W tym konkursie czennice ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku zajęły trzy czołowe miejsca: I Miejsce – Emilia Małecka, II Miejsce Ewa Dychto oraz III Miejsce Dominika Łepkowska!

W tym samym dniu o godzinie 10.30 odbył się XVI-ty POWIATOWY KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ. Wzięło w nim udział 15 szkół z terenu Powiatu Płońskiego. Ogółem wystąpiło 23 solistów oraz 5 szkolnych zespołów wokalnych.

     W kategorii „Solista” nasza uczennica – Zuzia Mysiewicz piosenką LENKA – THE SHOW – wyśpiewała III Miejsce.

 

    Zespół wokalny natomiast – w składzie Maria Domańska, Marta Gruszka, Anna Marek i Zofia Nowakowska – otrzymał II Miejsce, śpiewając piosenkę ED SHEE RAN – HAPPIER.

 

 

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Irena Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates