Design – sztuka projektowania

W piątek 29.03.2019 r. ponownie odbyły się zajęcia z Innowacji pedagogicznej „Odkrywamy dziecięcą sztukę” prowadzone przez panie Karinę i Renatę. Tematem zajęć był „Design, czyli sztuka projektowania”. Uczniowie z zerówki i świetlicy wysłuchali informacji, co to jest design, gdzie się z nim spotykają, kto to jest designer. Uczniom zostały zaprezentowane projekty różnych przedmiotów i jakimi cechami się charakteryzują. Następnie uczniowie wzięli udział w projektowaniu ubrań z kawałków materiałów. W kolejnej części zajęć uczniowie wykonali pracę plastyczną polegająca na zaprojektowaniu różnych wzorów na szablonie buta sportowego przy użyciu kredek, kawałków materiałów i koralików. Prace wyszły bardzo ciekawe.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates