„Książka NIESPODZIANKA” – na Walentynki

Niezwykła akcja czytelnicza

WALENTYNKI ‚2019 W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

SP2 w Płońsku!

W czwartek, 14 lutego 2019 z okazji Walentynek, bibliotekarze SP2 w Płońsku zaprosili swoich czytelników do biblioteki szkolnej

po „KSIĄŻKĘ NIESPODZIANKĘ”!

      „KSIĄŻKI NIESPODZIANKI” zostały podzielone na grupy wiekowe i zapakowane w kolorowy papier: dla klas młodszych w papier pomarańczowy i błękitny, dla klas starszych w papier seledynowy i granatowy, a dla najstarszych czytelników w papier gazetowy 😉

Biblioteczne „NIESPODZIANKI” – cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród czytelników. Zainteresowanie tą nowatorską akcją czytelniczą przekroczyło wszelkie oczekiwania organizatorów. Wszystkie przygotowane na akcję książki zostały szybko wypożyczone! Zaistniała nawet konieczność przygotowania nowego, dodatkowego pakietu „KSIĄŻEK NIESPODZIANEK” w trakcie dnia!

    Mamy nadzieję, że „NIESPODZIANKI” biblioteki szkolnej przyniosły wiele radości wszystkim czytelnikom!

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates