4c i 4e- Mikołajkowa wycieczka do Warszawy

 

6.12.2018r. uczniowie klasy 4c i 4e wybrali się na wycieczkę do Warszawy.                                                                                        Doceniając wartości kulturowe obejrzeliśmy przedstawienie teatralne pt. „Gwiazdka” w Teatrze Lalek -GULIWER.  Kolejnym punktem wycieczki była lekcja W-F-u w Hangarze 646 na Gocławiu. Uczestnicy po intensywnej rozgrzewce, prowadzonej przez trenerów parku trampolin, mieli okazję zjeżdżać z ramp, skakać na batutach, nurkować w basenie wypełnionym gąbkami. Zmęczeni, lecz nadal pełni energii udaliśmy się na pyszny obiad do restauracji na Starym Mieście;  „Pod Barbakanem”. Zwieńczeniem wizyty w stolicy było odwiedzenie Jarmarku Bożonarodzeniowego, gdzie można było kupić  przepiękne ozdoby, słodycze i pamiątki. Pełni wrażeń i w świątecznym nastroju powróciliśmy do Płońska.

Z pozdrowieniami Magdalena Imbirska

 

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates