Spotkanie uczniów SP2 z Policją

    25 października, uczniowie klas młodszych i starszych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Policji, których głównym celem było omówienie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Tematyka obejmowała zagadnienia zagrożeń w szkole, poza nią, a także w Internecie. Nasi goście uwrażliwili uczniów na zachowanie zgodnie z prawem. Zwrócili uwagę na konsekwencje dotyczące naruszania prawa z uwzględnieniem niewłaściwych zachowań w sieci. Przypomnieli również o braku akceptacji dla wszelkich zachowań z użyciem agresji i przemocy. Uwrażliwiono dzieci na zachowanie rozwagi w kontaktach z nieznajomym.  

       

      Dyrektor szkoły – pani Bożena Dzitowska podsumowała przekazane uczniom informacje na temat bezpieczeństwa, które jest priorytetem w każdej sytuacji. Spotkanie z przedstawicielami Policji dla uczniów zorganizowały i koordynowały jego przebieg pani Grażyna Mioduszewska – pedagog szkolny i pani Ewa Długoszewska- psycholog szkolny.

(za Facebook z dn. 26.10.2018)

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates