PRÓBNA EWAKUACJA W SP2!

     

      W dniu 17 września 2018r. w naszej szkole odbyły się kolejne ćwiczenia próbnej ewakuacji z budynku szkoły. O godzinie 11-stej wszyscy usłyszeli trzy krótkie dzwonki, które są w naszej szkole sygnałem alarmowym. Pomimo zaskoczenia, każdy wiedział co w takiej sytuacji mają robić. Bez paniki, zgodnie z przyjętym planem ewakuacji – wszyscy uczniowie pod opieką nauczycieli oraz inne osoby przebywające w tym czasie w budynku, udały się drogą ewakuacyjną na boisko szkolne. Tu został sprawdzony stan poszczególnych klas, a opiekunowie złożyli raport organizatorom ćwiczeń.

        Bezpośredni nadzór nad organizacją i przebiegiem próbnej ewakuacji sprawowała Wicedyrektor – Pani Marianna Małgorzata Kozłowska. Przygotowaniem i koordynacją ćwiczeń natomiast, zajmował się pan Dariusz Racinowski – Inspektor ds. ochrony przeciwpożarowej. Ponadto, przebieg ćwiczeń obserwowali przedstawiciele Komendanta Powiatowego PSP w Płońsku .

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates