V MEMERIAŁ ANDRZJA BUJAKOWSKIEGO

   

      W czwartek, 7 czerwca 2018r, po raz piąty odbył się turniej piłkarski poświęcony pamięci – Andrzeja Bujakowskiego, nauczyciela wychowania fizycznego. Memoriał rozpoczął się od przemarszu kapitanów drużyn na pobliski cmentarz w celu zapalenia zniczy oraz zaprezentowania w MCK-u prezentacji multimedialnej przedstawiającej wspomnienia o Andrzeju Bujakowskim. Drużynowe mecze rozegrano na Miejskim Stadionie. Puchary i gratulacje zawodnicy przyjeli od obecnych na rozgrywkach gości – pani Katarzyny Bujakowskiej, małżonki pana Andrzeja wraz z synem Mateuszem oraz jego mamy, Dyrektora Wydziału polityki społecznej, reprezentującego burmistrza Płońska – pani Grażyny Pietrzak, Dyrektora MCSiR – pana Waldemara Kunickiego oraz Dyrektora SP2 – pani Bożeny Dzitowskiej.

Wyniki „V Memoriału Andrzeja Bujakowskiego”:
I Miejsce SP2 Nr 2 Płońsk (I drużyna)
II Miejsce SP Nowe Miasto
III Miejsce SP Sochocin
IV Miejsce SP3 Płońsk
V Miejsce SP2 Płońsk (II drużyna)
VI Miejsce SP4 Płońsk
VII Miejsce SP Kołoząb
Najlepszy strzelec turnieju – Maciej Jastrzębski SP Nowe Miasto
Najlepszy bramkarz turnieju – Szymon Kamaszewski Sochocin.

Zwycięzcom gratulujemy!

 

(za facebook)

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates